Rural Market Маркет
СОНЧОГЛЕДОВИ ПЕЛЕТИ / PELETI

Супер квалитет, висока калорична вредност и екстра ниска цена.
Само 8 ден/кг
4200kcal/kg
17,5MJ/kg
Дијаметар 8mm
Пепел 2,5%
Влага 7,5%
Густина 650 kg/m3
Земја на потекло - Р. Бугарија
Увезува и полни - ДООЕЛ „Бучин Комерц“
070 968 953
078 285 158
СЕ ПРОДАВА 4 КРИЛНА БРАНА(ДРЛЈАЧИ) ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
Цена: 17.500 МКД
Се продава 4 крилна брана(дрлјачи) во одлична состојба со солидни клинци можат да се видат и пробаат во секое време.


Kristijan

077608896
SEALKA
Sealkata e novablagojce

078291020
Prevoz Tamce Kiper
Sekakov vid na prevoz:
pesok,sut,zemja i dr.

Telefon: 075 228 260


dragan

075 228 260
Keramicki tanjircinja
Цена: По Договор

Se prodavaat 40 parcinja za gravce, pinzurce - 1.000,00 den
Info 078479427


Jana

071902536
КУМАНОВСКИ ПРАСЕНЦА ПЕЧЕНИ НА ДРВА
Цена: По Договор

075 388 806 Томе, Највкусните Кумановски прасенца печени во фурна на дрва, крцкави и третиот ден, можност за половинка, достава до Скопје и др.градови , контакт 075 388 806 Мери
МОЖЕ И ПОЛОВИНКА ,????


Vikend kuka

070460807
market