Rural Market Маркет
LEKOVITI BILKI I PREPARATI -APIHERBAL
Цена: 300 МКД

*АПИХЕРБАЛ* МЕДЕНА АПТЕКА* АПИПРЕПАРАТИ* -МАТИЧЕН МЛЕЧ,ПРОПОЛИС,ПЧЕЛИН МЕД,ПОЛЕН/ПЕРГА/ПЧЕЛИН ВОСОК,ПРОПОЛИС КАПКИ/СПРЕЈ. -ПРИРОДНА АПИБАЛЗАМ КОЗМЕТИКА БЕЗ СИНТЕТИЧКИ КОНЗЕРВАНСИ И АДИТИВИ/КРЕМИ ,МАСТИ И МЕЛЕМИ НА БАЗА ОД ПРОПОЛИС,МАТИЧЕН МЛЕЧ,ПЧЕЛИН ВОСОК И ЛЕКОВИТИ БИЛКИ НАМЕНЕТИ ЗА НЕГА И ЗАШТИТА НА КОЖАТА И ТЕЛОТО СО ТЕРАПЕВТСКО ДЕЛУВАЊЕ. -ЛЕКОВИТИ БИЛНИ КАПКИ *Капки од ехинацеа *Капки од глог. *Капки од артичока. *Капки од коприва. *Капки од валеријана. *Капки од брусница. *Капки за апетит. *Капки за јакнење на имунитетот-и одбранбениот механизам. *Капки за срце. *Капки за циркулација. *Капки за намалување на шеќерот во крвта. *Капки за ревитализација на црниот дроб. *Капки против несоница. *Капки за смирување. *Капки за желудник *Капки за јакнење на организмот. *Капки за елиминација на токисини. *Капки против гасови и надуеност во стомакот. *Капки за регулација на метаболизмот. *Капки за инхалација. *Капки за нос и синуси. *Капки за дишитне органи. *Капки за подобра работа на бубрезите. *Капки против импотенција *Капки против висок шеќер во крвта. *Капки против непријатен здив од устата. *Капки против крварење. *Капки против анемија /слабокрвност/ *Капки за регулирање на работата на штитната жлезда. *Капки против потење*Капки за слабеење ХЕРБА -МЕД МЕДОВИНА ЕЛИКСИР со преку 90 Лековити билки....


APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI

070561835
Prodavam extra orevi i lesnici
Цена: 430 МКД

Prodavam orevi vo paket od 10 kg
- orev miks 430 denari
- orev 1/2 470
Prodavame i lesnici extra klasa
- lesnik bel 440
- lesnik bel krupen 460
- lesnik sirov 440
- lesnik sirov potemen 430

Facebook:
https://www.facebook.com/galanuts2015/

Igor

078308866
Зачини, семиња, апетисани, ладно цедени масла и зрнесто ...
Гала Нутс е компанија која е основана во септември 2015 година и нејзина основна дејност е продажба на големо на зачини,зрнести производи,масла,семиња и апетисани.
Компанијата врши секојдневна дистрибуција низ цела Македонија.

Facebook страница:
https://www.facebook.com/galanuts2015/

Локација:
https://www.google.mk/maps/place/Gala+Nuts/@41.9677195,21.4812472,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x2c69d38cddc6a926!8m2!3d41.97153!4d21.4772549?hl=en


Квалитетот на производите е нешто со кое се одвојуваме од останатите компании. Исто така Гала Нутс работи напорно за да се здобие и да ја одржи довербата на сите свои потрошувачи и партнери.
Во прилог и асортиманот со кој моментално располагаме:
анасон
афион
бадем печен
бадем калифорниски
бадем кармел
бадем ферањез крупен
бадем ферањез ситен
бибер зрно
бибер мелен
бибер мелен 2кл
биена сол лута
биена сол блага
босилок
брусница
буковец 2 класа лут
буковец 2 класа благ
грав бел
грав шарен
гоџи бери
ѓумбир
индиски орев сиров
индиски орев печен
интегрален сусам
кари
кајсија 1 класа
кајсија џамбо
какао
каранфилче
ким
кимион - кумин
кикирика црвена сирова
кикирика црвена печена
кикирика бела сирова
кикирика пржена
кикирика во лушпа
киноа
кокос обезмастен
копар
коријандер
куркума
ленено семе
ленено семе златно
лешник сиров
лешник сиров екстра
лешник бел
лешник бел екстра
леќа зелена
леќа црвена
леблебија бела
леблебија шарена
ловоров лист
лупен јачмен
лупен овес
лупен сончоглед
лупена семка
лупено просо
лук во прав
магдонос
морско оревче
нане
наут
нишесте
орев микс
орев 1/4
орев 1/2
оригано
ориз кочански
пуканки
пченица лупена
рузмарин
рогач
семе од коприва
семка сирова
семка печена
синап бел
сончоглед печен
сончоглед сиров
суво грозје бело
суво грозје црно
сува слива без семка
сува смоква
сусам бел
сусам црн
уров
урма ротап
фстак сиров
фстак печен
хељда лупена
цимет мелен
цимет стапче
црвен пипер екстра
црвен пипер
црвен пипер 2 класа
црно семе
чиа семе
чили во прав
чили мелено
чили дробено
чубрика
чипс кикирика

Igor

078308866
Prodavam organski proizvodi
Цена: По Договор

Prodavam:
Domasen sok od visni;
Dosasen kompot od visni;
Domasen dzem od modri slivi;
Dostavuvame po kargo.
Za podetalni informacii i vasi poracki kontaktirajte ne:
070/556-428
I Facebook fan page: Органски Производи

Evica

070602266
Prikolka za imt 509
Цена: 600 €
Цената е фиксна

Se prodava prikolka povece inf na tel.

Marj

079235796
Kosacka
Цената е фиксна
Kosacka za toma vinkovic kosi na nazat

Marj

079235796
market