Rural Market Маркет
Зачини, семиња, апетисани, ладно цедени масла и зрнесто ...
Гала Нутс е компанија која е основана во септември 2015 година и нејзина основна дејност е продажба на големо на зачини,зрнести производи,масла,семиња и апетисани.
Компанијата врши секојдневна дистрибуција низ цела Македонија.

Facebook страница:
https://www.facebook.com/galanuts2015/
Prodavam bademi
se prodavat bademi okolu 40kg bademite se 2017 god,ne se gorclivi
ZA POVEKE INFORMACII NA TEL;075224651
Кривопаланечки бел орев
600 МКД

Krivopalanecki bel orevКire Blazev

075298842/071428290
Продавам ореви
Prodavam jatki orevi, 1va klasa.


Viktor

071642759
Буре за вино и ракија 225 литри некористено
Продавам буре за вино ракија од 225 л, некористено од крушевски даб.

Bure vino rakija burinja dab
буре вино ракија буриња даб

Тел.бр. 077615554
Домашно вино ракија
1. Домашно Црвено Вино од сортата Прокупец и домашно бело вино од сортата Смедеревка.

2. Домашна ракија бела и жолта.

Пакување во пластични шишиња од 1, 1.5, 2, 5 и 10 литри.
За пакување во стаклено шише од 0.75л, 1л или 1.5л и плутена или метална тапа дополнително се наплаќа од 25 до 35 ден.

За поголема количина јавете се или пишете за цена.

Тел.бр. 070743742
market