Rural Market Маркет
Se prodava Pcenka
Цена: По Договор

Se prodava pcenka 2020 rekolta.
Povekje informacii :
071 282 465 - Ljupco
071 259 695 - Nikola


andrej

071259695
BEL SINAP

Цената е фиксна
Seme od bel sinap od rekolta 2019 br. Za kontakt 070 701 003

Vasko

070745598
Јапонски јаболка
Продавам јапонски јаболка на големо, непрскани од домашно производство.

Цена 15 ден/кг.

Контакт: Владо - 070 / 365 - 072

Јаболка Ајдарет со достава
Цена: 16 МКД

Се продаваат јаболка од сортата ајдарет, минимално хемиски третирани со гаранција. За нарачка над 20 кг. бесплатна достава за Охрид, за Струга по договор. Може достава и по карго низ цела Македонија. Цената е 16 денари за килограм.

Лакочереј

079229963
Еколошки јабаки
Цена: 1 МКД

Имаме неколку сорти и тоа:
Златен делишес,јанагол,ајдарет и циганки..праќаме по карго

Gjorgji

071218512
TIKVI PECENKI
Цена: 10 МКД

Se prodavaat tikvi pecenki

76438899
market