Rural Market Маркет
VULKANSKI KAMENJA
Se prodava nov set aparat so vulkanski kamenja

070 611 476
ile

070611476
GI RESAVA SITE PROBLEMI NA KOZATA
Цена: 370 МКД
Цената е фиксна
PRIRODEN KREM OD CRNO SEME
-SLUZI ZA SITE PROBLEMI NA KOZATA OD PETICE DO GLAVA.
(dostava niz cela Makedonija)
Prirodni AS Lekovi

070789356
Лек против опаѓање на коса
Цена: 350 МКД
Цената е фиксна

Прв степен на опаѓање:
1.100 % природен lek без хемикалии,помага против опаѓање и спречува ќелавост,ги зајакнува фоликулите на косата,го чисти скалпот и го отстранува првутот,цена 350 ден+птт.
Втор и трет степен на опаѓање:
2.Лекот е 100% природен и составен е од концентрат од билки и чаеви,ја враќа косата и спречува ќелавост,цена 1800 ден+птт.

Lazar, Viktorija

071272042; 078 738 610
Се продава колоидна сребрена вода - srebrena voda
Цена: 500 МКД
Цената е фиксна
Се продава колоидна сребрена вода 10 - 15 ppm
Водата е направена со најсофистициран апарат за сребрена вода,со микропроцесор за строго контролиран производ.
Чистота на сребрени шипки од 99,99% и најквалитетна дестилирана вода.

0,5 л - 500 ден.
1 л - 900 ден.

Карго достава до дома во кој било град од Македонија плус 60 ден
Ена

076523596
meckin luk tinktura
Цена: 1 €
Цената не е фиксна
allium ursinum
-detoksikacija na organizmot
-normaliziranje na krven pritisok
-cistenje na holesterol
-jaknenje na srce i oslaben srcev muskul
-stiti od infarkt
-stiti i leci arterioskleroza
-ja otstranuva naduenost i gasovi
-ja podobruva rabotata na zolckata
-pomaga pri tegobi od zamasten i otecen crn drob
-pomaga vo rabotata na bubrezite i mocniot meur
-lekovito deluva na matkata
-namaluva bolki od reuma i artritis
-ja smiruva i leci stareckata kaslica
tel.070 269 056
prodavac

071265828
Чувари на вашето здравје - Капки "Китка дарови"
Цена: 350 МКД
Цената е фиксна

"Китка дарови"
Домашно изработени тинктури за подобрување на вашето здравје. Изработени од природни состојки (Глуварче, Коприва, Маточина...), по рецепти од нашите баби и дедовци, се сметаат за суплементи (додатоци на исхраната) и во голема мера можат да помогнат на здравјето, како што е опишано на секоја од тинктурите.

Описот на секоја тинктура ке го прочитате во делот фотографии од истиов оглас, а исто така и на самото пакување.

Тинктурите можат да се користат и како чај. Во зовриена вода капнете неколку капки и ќе добиете прекрасен чај.

Придобивките ќе ги осетите веднаш по првите 7 дена.
Тинктурите се дозирани во шишенца од 50мл.

За нарачка побарајте не на 078 399 549
(од 09 до 19 часот)

Viktor Popovski

078 399 549
market