Rural Market Маркет
Рачно изработени од цемент - вазна, украс, свеќник, саксија
Цена: 250 МКД

Винтиџ садови - можете да ги користите како вазна, украс, свеќник, саксија... одлични во сите комбинации. ????????Рачно изработени од цемент, рачно дизајнирани... Цена: 250 денари за едно парче, две за 350 денари, достава преку карго во цела Македонија

Можете да не посетете и на нашата фејсбук страница и инстаграм профил:
- www.facebook.com/cement.art.crafts
- www.instagram.com/cement.art.crafts

Александар

078646698
RACNA IZBRABOTKA
Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна

izrabotuvam slajfer so 6 mali
prakjame po kargo

lica za kontakt :077444121
rabotno vreme od 12 00 do 22 00 sekoj den

beni

070926232
VILEROVI GOBLENI
Цена: 30 €
Цената не е фиксна

GOBLENITE SE POSTARI OD 40 GODINI, IMAAT DRVENA RAMKA, 4 GODISNI VREMINJA I DRUGI, EDEN E 30 EUR ZA SITE IMA POPUST.

boban

072316228
Маси од масивно дрво
Цена: По Договор

Производство на маси од орев и друго масивно дрво. Цена по договор

Слободан

078254828
Машинскo Малтерисување | Mashinsko Maleterisuvanje
Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Професионално Машинско Малтерисување на згради, куќи и деловни простории.
Работиме со цементов или гипсен малтер и сме со над 10 години искуство. Исклучиво користиме материjали на Knauf, Renova или Pofix и располагаме со нова и модерна опрема (PFT G4) и нов алат.
Контакт телефон: 075-263 990 или 077-779 698

Misho

077779698
Hortikulturno Ureduvanje na dvorovi
Цена: По Договор

Profesionalno Ureduvanje i Odrzuvanje na dvorovi
@Garden Pipi

Goran

070379743
market