Rural Market Маркет
KETERING USLUGI, iznajmuvanje konjopi...


-Vrsime sekakov vid na ketering uslugi ;
*Iznajmuvame :
-masi ,
-stolici ,
-konjopoi ,
*Uslugata e profesionalna so obucen personal ;
*Cenata zavisi od vasiot izbor na hrana i pijalok ;
-Za podetalni informacii slobodno obratete se na
071344200

Se prodava vila so dvorna povrshina
Цена: 8.000 €
Цената не е фиксна

*Odlicno mesto za relaksacija
*Moznost za plakanje na rati po dogovor *Fleksibilna cena
*Vilata se naoga na nesto poveke od 1km od hotel panorama na lokalen pat Radovish-Alikoch *Kontaktirajte na 075/926-115Verka

075493187
VIKEND KUKJA VILA KRATOK PRESTOJ
Se izdava vikend kukja vila kratok prestoj na den mesec na samo 10km od gradot celosno opremena na tivka mirna lokacija Nizepole Pelister


Ice

075628922
ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО
Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

ВИЛА „МАНЕ“ Oблеана во чист воздух и природна убавина, оваа вила е уникатно место каде наместо автомобили и бучава ќе се сретнете со неверојатен мир и прекрасна околина. На само 10 км од Пехчево се наоѓа туристичката населба Равна Река опкружена со борова и листопадна шума и живописни водопади. Вила „Мане” која се наоѓа во непосредна близина на Мотел „ Идила “ располага со дневна соба опремена со ТВ, сателитска антена и музички систем ,куња, бања, две спални соби со тераса и детска соба.Вила „Мане“ нуди сместување за 8 лица. За пријатен престој и релаксација можете да уживате во дворот на куќата, а во непосредна близина на вилата се наоѓаат прекрасните Пехчевски водопади. Сопственик и контакт лице: Мане Сасански Адреса на објектот: Равна Река-Пехчево Моб: 070/242-044 Моб: 070/325-587 Моб :070/325-816


ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО

070242044
market