Rural Market Маркет
RaKijA
Цена: 190 МКД
Цената е фиксна

Ракија со одличен вкус, мирис и квалитет.
50 Степени од сортата на грозје Вранец.

Zoran

078896654
Продавам Домашна Ракија Кавадарци
Цена: По Договор

Се продава домашна ракија во пакување од 5 и 10 литри.
Ракијата е со извонреден квалитет: стара неколку години, со природна боја и вкус добиени од дрво црница и без додаток на шеќер!
За извонредниот квалитет на ракијата ви гарантираме во секое време.
тел.: 077/875-503

ЃОРЃИ ПАВЛОВ

077/875-503
Se prodava Vino i rakija / Вино и Ракија
Цена: 1 €

Prodavam kvalitetno domasno belo i crveno vino, proizvedeno vo semejna vinarija ,,Paradzik,, Vatasa. Dobitnik na zlaten medal na Beo Wine vo Beograd 2020. Kvaliteten vinjak i rakija. Prakjam po kargo. Kontakt Blasko - 078 265 591.
ДОМАШНА РАКИЈА
Цена: 200 МКД

ПРВОКЛАСНА ДОМАШНА РАКИЈА
од пет врсти на грозје без никакви додатоци и хемикалии
- 200 мкд/лит
- 300 мкд/лит
- 400 мкд/лит

Nebojsa

076222211
Viski Jack Daniels 0,7l
Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Cena povolna
077/888 - 700
Kombuha
Цена: 600 МКД
Цената не е фиксна

Напиток од комбуха
Напитокот го зајакнува имунитетот на организмот, помага за растот на косата, го враќа сјајот на кожата, помага за слабеење, го чисти црниот дроб од отрови, го убрзува метаболизмот, добар е како превенција од многу болести за кои можете самите да си прочитате по интернет порталите и форумите.
За достава може да се договориме.
За шише од 2 литри цената е 600 ден а може и во помали количини.

Aleksandra Angeleska

077641819
market