Rural Market Маркет
Prodavame 100% koncentrat od kombuha
Цена: 600 МКД

Koncentratot od Kombuhata e mnogu korisen za vaseto zdravje.. Nasabajle pred jadenje se zema po Edna lazicka i posle 15 / 20 minuti moze da se konsumira hrana... Za podetalni informacii javete ce na 078_408_486

audia3@yahoo.com

078408486
Se prodava med od gluvarce
Цена: 500 МКД

Se prodava med od gluvarce vo tegli od 330 ml po cena od 250 denari i vo tegli od 650 ml po cena od 500 denari.Kontakt Miki 070376941

Miki

070376941
Prodavam Kombuha
Цена: 300 МКД
Цената е фиксна

Prodavam Kombuha -pecurka zaedno so recepta i tecnost
Kontakt telefon 078 249 701 Biljana

Biba

078 249 701
Madzun Маџун Grozdov med
Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Се продава 100% домашен маџун од сорта Кардинал
Праќам по карго
Цена 400ден

Ѓорѓи

070244960
Livadski med
Цена: 400 МКД

Prodavam livadski med so odlicen kvalitet, bez nikakvi dodatoci.

Dobre

072/218-773
Се продава ароматичен планинско -ливадски мед
Цена: 350 МКД

Се продава природен, еколошки, ароматичен планинско - ливадски мед, тегла од 1 килограм. Медот се употребува како помошно средтво при лекување на стомачни, бубрежни заболувања, болести на органите за дишење, на срцето и крвните садови, анемија, го зајакнува имунитетот, ја враќа енергијата во организмот го подобрува спиењето и др.

Stanko

071214510
market