Rural Market Маркет
Мед со ЛЕШНИЦИ, БАДЕМИ, ОРЕВИ и СЕМКИ од ТИКВА
Цена: 600 МКД

Првокласен беровски мед. Здравје и енергетска Бомба. Има тегли со планински црн мед и тегли со ливадски мед.
Во делот на Ѓорче и Карпош бесплатна достава, во другите населби во Скопје по договор.

Boris

075223186
prodavam 100 % cist med - na golemo i malo ###
Цена: 230 МКД

medot e cist 100% mozete po vasa zelba kade sto sakate da si go proverete imame - livadski - sumski - bagremov - i borov med - maticen mlec - polen i propolis - za zemani pogolemi kolicini - dobivate exstra ceni - moze vo tegli nad sto tegli x 230 denari - vo kanti po 220 denari - imame i sake vo tegli so med po 250 denari nad 100 tegli - imame i sake direktno vadeno od ramki pakovano vo plasika - na golemo nad 100 kg. cena 350 denari - na malo x 400 denari - za podetalni inf - javete se na 078 - 408 - 486 -

startt@gmail.com

075532886
Propolis
Цена: 100 МКД

Informacii na viber

stefka

072250852
MED МЕД
Цена: 450 МКД

Се продава планински мед (црна боја) произведен од срцето на планината Кожув.

Праќаме и по карго.

dimitar

071518397
Ливадски Мед
Цена: По Договор
Продавачот прифаќа предлози за цена

Се продава Светол Ливадски и Темен Шумски Мед на големо.
Цена по договор.

Ferdinand

071368910
prodavam med / livadski / borov / bagremov i sumski ///
Цена: 250 МКД

prodavame 100 % cist med na golemo i malo - na golemo exstra ceni - imame maticen mlec / polen / propolis -sake vo tegla so med -- samo sake - - prakame po kargo --- za podetalni inf - javete se na 078 - 408 - 486 ///

fiatpunto@1yahoo.com

078408486
market