ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО
ден.1 (MKD)
Берово Општина Пехчево
ВИЛА „МАНЕ“ Oблеана во чист воздух и природна убавина, оваа вила е уникатно место каде наместо автомобили и бучава ќе се сретнете со неверојатен мир и прекрасна околина. На само 10 км од Пехчево се наоѓа туристичката населба Равна Река опкружена со борова и листопадна шума и живописни водопади. Вила „Мане” која се наоѓа во непосредна близина на Мотел „ Идила “ располага со дневна соба опремена со ТВ, сателитска антена и музички систем ,куња, бања, две спални соби со тераса и детска соба.Вила „Мане“ нуди сместување за 8 лица. За пријатен престој и релаксација можете да уживате во дворот на куќата, а во непосредна близина на вилата се наоѓаат прекрасните Пехчевски водопади. Сопственик и контакт лице: Мане Сасански Адреса на објектот: Равна Река-Пехчево Моб: 070/242-044 Моб: 070/325-587 Моб :070/325-816


ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО

070242044
0 0 Коментари 0 Споделувања
Ве молиме најавете се за да притиснете ми се допаѓа, да споделите и да коментирате!
reklama
market