Пребарај
 • Домашни мекици, кифли, пити, банички
  ден.250 (MKD)
  Скопје
  ???? Во пресрет на празничните денови кои следат, посни кифли и салати со вклучена достава
  ????Нарачај на време 070 879 347
  Биди си гостин дома????
  #delivery #domasnosiedomasno #кифли #палачинки #mekici #pitadomasna #недела #testo #домашносиедомашно #baking #домашнијајца #доставадодома #сирењачи #салати #домашникифли #кујнатанамама
  0 0 Коментари 1 Споделувања
  Ве молиме најавете се за да притиснете ми се допаѓа, да споделите и да коментирате!
 • ???? Во пресрет на празничните денови кои следат, посни кифли и салати со вклучена достава
  ????Нарачај на време 070 879 347
  Биди си гостин дома????
  #delivery #domasnosiedomasno #кифли #палачинки #mekici #pitadomasna #недела #testo #домашносиедомашно #baking #домашнијајца #доставадодома #сирењачи #салати #домашникифли #кујнатанамама
  0 0 Коментари 0 Споделувања
  Ве молиме најавете се за да притиснете ми се допаѓа, да споделите и да коментирате!
 • домашни кифли
  ден.250 (MKD)
  Скопје Општина Карпош
  Цена: 250 МКД
  Цената е фиксна

  Правам по нарачка домашни кифли,како за своја душa,погачи,земички,пити...078/486-953 Весна

  vesna
  078486953
  1 0 Коментари 0 Споделувања
  Ве молиме најавете се за да притиснете ми се допаѓа, да споделите и да коментирате!
 • Domasni kifli po naracka
  ден.1 (MKD)
  Ѓорче Петров
  Цена: По Договор


  Правиме разновидни вкусни домашни кифли и салати (руска, француска...) со квалитетни состојки, изработени со љубов за вашите семејни прослави!

  Телефон за информации и нарачки: 070-243-133

  0 0 Коментари 0 Споделувања
  Ве молиме најавете се за да притиснете ми се допаѓа, да споделите и да коментирате!
 • Кетеринг услуги Одисеја 076210032
  ден.1 (MKD)
  Скопје Општина Аеродром
  Цена: 400 МКД

  Почитувани,
  Ресторан Одисеја врши кетеринг услуги по цена од 400 ден. по особа.

  ☆☆ МЕНИ 400 ден ☆☆

  Свежи салати

  Крем салати: пилешка, француска

  Повеќе видови на Канапеи : со печеница,кулен,свински врат,зеленчук,млечни производи

  Ордевер топол: поховани зденки,велшки крокети,поховани тиквички,пирошки.

  Ордевер ладен :
  Свински врат,печеница,кулен,свинска шунка,пилешки гради,кравји кашкавал,овчо сирење, урнебес салата, ладни увијачи (со печеница,свински врат, кулен)

  Месо на боцка: бомбици,мини ражничи,пилешки ролат со зеленчук, пилешки прсти.

  Лиснати кифли

  * Достава,декорација,сервирање прибор,собирање и пакување на храната се вклучени во цената.

  * Изнајмување келнер - 700 ден/3 часа, секој нареден час 200 ден.

  *Можност за изнајмување на конопои, маси и столови.

  * Напомена : кетерингот се прави за најмалку 20 особи, а највеќе 120 особи.

  Тел. за контакт: 076-210-032

  Повелете ве очекуваме !


  Odiseja

  076210032
  0 0 Коментари 0 Споделувања
  Ве молиме најавете се за да притиснете ми се допаѓа, да споделите и да коментирате!
 • Домашни кифлички
  ден.1 (MKD)
  Скопје Општина Кисела Вода
  Цена: 200 МКД

  Домашни кифлички
  Мини ролнички
  Мини пици
  Славски погачи
  Цветови со виршла  vlatko

  071331882
  0 0 Коментари 0 Споделувања
  Ве молиме најавете се за да притиснете ми се допаѓа, да споделите и да коментирате!

Нема резултати за прикажување

Нема резултати за прикажување

Нема резултати за прикажување

Нема резултати за прикажување

market